Sprzedać dom…

Zamieszkać nad morzem…

Wyjechać na urlop nad Bałtyk…

Bezpiecznie zainwestować na rynku nadmorskich nieruchomości…

Realizacja życiowych planów nie musi absorbować całej życiowej energii i pochłaniać już i tak niewielkiej ilości wolnego czasu, który zostaje po wykonaniu wszystkich obowiązków dnia codziennego.

DLACZEGO DZIAŁAMY?

Zakup nieruchomości – transakcja, która ma być często spełnieniem marzeń. Z reguły jednak nie wiąże się jedynie z poczuciem zadowolenia i dumy z perspektywy posiadania wymarzonego domu czy mieszkania. Ostateczny efekt w postaci własnego M traci na atrakcyjności przez nieprawdopodobne ilości wykonanych telefonów, godzin spędzonych na przeglądaniu ogłoszeń w Internecie, dni przeznaczonych na oglądanie nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości – to z kolei nie tylko zadowolenie po wpłynięciu kwoty transakcji na rachunek bankowy. To również często poczucie oddania lokalu za zbyt niską cenę, poprzedzone miesiącami żmudnego zamieszczania licznych ogłoszeń i spotkań z potencjalnymi klientami.

Komercjalizacja nieruchomości – po zakupie nieruchomości oferujemy opiniowanie i doradztwo w zakresie procesów inwestycyjnych celem zaoferowania najlepszej możliwej funkcji dla zakupionej nieruchomości lub sprecyzowanie możliwie wysokiej stopy zwrotu z nieruchomości komercyjnej.

Wynajem nieruchomości – krótkoterminowy lub długoterminowy. Dział Rezerwacji Nadmorskiego Centrum Nieruchomości zajmie się kompleksową obsługą zakupionej nieruchomości bez potrzeby angażowania się w liczne towarzyszące aspekty z tym związane. Ty Inwestujesz – My dalej pracujemy na Twój Zysk.

Współpracujemy: