Nadmorskie Centrum Nieruchomości KOMPLEKS działa na rynku nieruchomości Mierzei Wiślanej od 2010 roku. Kompleksowo, rzetelnie i skutecznie świadczymy usługi z zakresu:

  1. pośrednictwo w obrocie nieruchomościami – jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości należącym do Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPPON). Wspieramy w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości położonych w pasie Mierzei Wiślanej i Żuławach. Pomagamy w procesie wyceny obiektu (opiniujemy wartość nieruchomości), tworzenia atrakcyjnej oferty sprzedaży / wynajmu oraz jej komunikacji. Zajmujemy się nawiązaniem kontaktu z potencjalnym nabywcą oraz profesjonalną obsługą klienta. Towarzyszymy inwestorom w procesie poszukiwania, negocjacji oraz finalizacji transakcji zakupu nieruchomości.
  2. doradztwo inwestycyjne na rynku nieruchomości nadmorskich – pomagamy w podjęciu bezpiecznej i korzystnej decyzji związanej z obrotem nieruchomościami. Przygotowujemy analizy oraz koncepcje modernizacji nieruchomości. Doradzamy w co zainwestować oraz jak wykorzystać i zaadaptować nieruchomość, aby zwiększyć jej wartość rynkową i/lub dochód z jej wynajmu na cele turystyczne. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia marketingu nieruchomości.
  3. zarządzanie wynajmem krótkoterminowym – jesteśmy doświadczonym i lokalnie działającym operatorem wynajmu. Rozumiemy specyfikę rynku najmu miejscowości nadmorskich i wiemy jak wykorzystać ich potencjał. Oferta zarządzania wynajmem apartamentu obejmuje m.in. promocję oferty – wypoczynku w obiekcie inwestora, prowadzenie biura rezerwacji, obsługę gości, sprzątanie lokalu oraz serwis techniczny.
  4. wynajem apartamentów nadmorskich –  w naszej ofercie znajduje się ponad 150 nadmorskich apartamentów do wynajmu krótkoterminowego. W pełni wyposażone oraz o wysokim standardzie lokale znajdują są na terenie nowoczesnych osiedli mieszkaniowych lub w kameralnych kompleksach wypoczynkowych. Wszystkie apartamenty położone są na malowniczej Mierzei Wiślanej nad Bałtykiem.

Wszechstronna działalność i wieloletnia praktyka powoduje, że współpracujemy z licznymi podmiotami branżowymi: doradcami kredytowymi, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi, architektami wnętrz, projektantami budowlanymi, radcami prawnymi, księgowymi.